WAY GYEON

GYEON od zawsze był wyjątkowy i nieustannie stara się być o krok przed innymi na rynku detailingu. Dążymy do bycia liderem w każdym aspekcie naszej działalności. Nasza pasja i doświadczenie pozwalają nam iść drogą, którą sobie wyznaczyliśmy. Nigdy nie idziemy na kompromisy. To jest w naszym DNA. To właśnie nazywamy: GYEON WAY.

OUR
Od samego początku naszą misją jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które zainspirują rynek detailingu i określą kierunek jego rozwoju. Dlatego z pomocą najlepszych naukowców i ekspertów z branży detailingu opracowujemy formuły i produkujemy niemal każdy produkt we własnym laboratorium w naszej fabryce w Korei Południowej. Podstawą tego procesu są dogłębne badania rynku, intensywne testy i obsesyjna chęć dopracowania wszystkiego, co robimy. W wyniku takiego podejścia powstają produkty wyjątkowe pod względem jakości, trwałości i łatwości stosowania.
MISSION
FABRYKA
Jesteśmy dumni, że nasze produkty wytwarzamy samodzielnie we własnym, nowoczesnym zakładzie w sercu Korei Południowej.
Wszystkie nasze produkty opracowujemy i wytwarzamy we własnej fabryce. Dzięki dużemu zapleczu surowców i opakowań jesteśmy przygotowani do zaspokajania szybko rosnącego popytu. Korzystając z wiedzy technicznej i doświadczenia naszych pracowników, jesteśmy również w stanie oferować produkty OEM, umożliwiając innym markom rozwój i oferowanie własnych, dostosowanych do indywidualnych preferencji receptur.
Wymyślamy, opracowujemy formuły i wytwarzamy prawie każdy produkt w naszym własnym laboratorium i zakładzie w Korei Południowej, z pomocą najlepszych naukowców i ekspertów z branży detailingowej. Wspieramy ten proces dogłębnymi badaniami, intensywnymi testami i obsesyjną chęcią ulepszania wszystkiego, co robimy. Wynikiem takiego podejścia są wyjątkowe produkty pod względem jakości, trwałości i łatwości użytkowania.

SIEĆ PARTNERÓW

NETWORK
W ciągu ostatnich lat GYEON rozszerzył swoją działalność do ponad 90 krajów na 6 kontynentach. Dzięki sieci 700+ certyfikowanych studiów detailingu i ponad 600 sprzedawcom dostarczamy produkty, usługi i wyjątkowe wsparcie techniczne na całym świecie.

Rozwijaj swój biznes
z GYEON

Budujemy i dbamy o długoterminowe relacje partnerskie ze wszystkimi naszymi dystrybutorami i sprzedawcami, pomagając im rozwijać swój biznes. Osiągamy to nie tylko dostarczając najlepsze produkty i akcesoria GYEON, ale także zapewniając najwyższej jakości materiały marketingowe i dedykowane wsparcie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta, własnej aplikacji na smartfony oraz kanałów w mediach społecznościowych.

650+
sieć sprzedaży
6
kontynenty
100
kraje
120+
produkty najwyższej jakości
WHY GYEON

Dlaczego Gyeon?

Wyjątkowy. Wyjątkowy to słowo, które zawsze stawiamy jako główną ideę pracując nad nowymi pomysłami. Staramy się kreować i produkować wyjątkowe rzeczy do pielęgnacji samochodów, zamknięte w nietuzinkowe opakowania i wspomagane wyjątkowym marketingiem, wsparciem technicznym i dystrybucją.

zmieniamy
oblicze rynku

Każdy może określić firmę jako innowacyjną. Zamiast mówić o sobie w ten sposób wolimy to pokazać opracowując przełomowe receptury. Nasza historia potwierdza nasze deklaracje. Poniżej znajdziesz innowacyjne na skale światową produkty, które wprowadzaliśmy do branży detailingu na przestrzeni ostatnich lat.

PRODUCTS

Innowacyjne produkty GYEON, które odmieniły branżę detailingu.

pierwszy na świecie produkt do opon z SiO2

pierwsza powłoka oparta na SiO2 o takiej łatwości aplikacji

pierwszy hydrofobowy szampon z dodatkiem SiO2

pierwszy na świecie produkt nadający hydrofobowości z dodatkiem SiO2

pierwszy na świecie ręcznik do osuszania, w którym zastosowano skręcane włókna

pierwsza na świecie rękawica do osuszania, w której zastosowano skręcane włókna

Powłoka na bazie SiO2 do wszystkich rodzajów skórzanej tapicerki samochodowej

reaktywny top coat na bazie fluoru, ekstremalnie wzmacniający hydrofobowość

Wzbogacona o SiO2 pasta polerska przygotowująca lakier do aplikacji powłoki

Najbardzie skoncentrowany szampon detailingowy na świecie(1:2000)

pierwsza w historii powłoka ceramiczna zaprojektowana z myślą o zastosowaniu na zewnątrz

Bezpieczeństwo

i przepisy

Przede wszystkim bezpieczeństwo. W stale zmieniającym się gąszczu przepisów nie oszczędzamy na wydatkach związanych z dostosowaniem do najbardziej rygorystycznych wymogów. Nasze butelki są zamykane zakrętkami zapobiegającymi otwarciu przez dzieci zgodnie z normą ISO8317 (testowane w renomowanych instytutach badawczych w Niemczech i Azji). Wszystkie produkty są pakowane i znakowane zgodnie z najnowszymi przepisami; Karty charakterystyki są dostępne w wielu językach, informacje o składnikach zgodne z rozporządzeniem REACH znajdują się na naszej stronie internetowej, a wielojęzyczne etykiety SDS można znaleźć na każdym produkcie. W 2020 r. wdrożyliśmy zgodny z REACH system powiadamiania dystrybutorów, który aktywnie informuje naszą sieć o każdej aktualizacji receptury lub zmianie karty charakterystyki. Nasza linia powłok Q² została dokładnie przetestowana przez szwajcarski instytut SGS i koreański KTR.

opakowania

Duch marki GYEON zaklęty w designie opakowań. Każdy produkt jest dostarczany w unikatowym opakowaniu zawierającym elementy charakterystyczne dla marki. Są to nowoczesne butelki z efektem mrożonego szkła, w których znajdziecie nasze powłoki. W nieszablonowe butelki z tworzywa sztucznego PET w kształcie kryształu pakujemy kosmetyki linii Q²M. Wybrane produkty o bardziej reaktywnych formułach są pakowane w spersonalizowane białe lub czarne butelki HDPE, zachowujące ten sam inspirowany kryształami kształt.

GYEON pochodzi z Korei Południowej, ale jesteśmy międzynarodowym zespołem, który myśli globalnie. W GYEON wierzymy, że jakość i innowacyjność nie mają narodowości. Jesteśmy dumni, że zespół tworzący GYEON to ludzie z całego świata.

Ten miks kultur prowadzi do wielu kreatywnych dyskusji i jest paliwem naszego ciągłego rozwoju. Z zadowoleniem przyjmujemy wizje i pomysły, mając wspólny cel, jakim jest ustanawienie nowych wzorców jakości w branży pielęgnacji samochodów. Członkowie naszego zespołu pochodzą z Korei Południowej, Singapuru, Polski, Belgii, Francji, Japonii, Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Wszyscy dzielą się swoim doświadczeniem, kulturą organizacji i pomysłami.

Centrum szkoleniowe
Experience
Center

Nasze pierwsze w historii Gyeon Experience Center w Niemczech to znacznie więcej niż tylko kolejne centrum szkoleniowe. Naszym celem było stworzenie globalnej koncepcji, którą można przełożyć na dowolny język i kulturę. Najnowocześniejsze studio detailingowe, strefa lounge i chillout, miejsce spotkań, concept store i wreszcie miejsce do rozwoju osobistego i zawodowego. Nasi światowej klasy trenerzy oferują naukę wszystkich aspektów detailingu na każdym poziomie i cieszą się możliwością inspirowania początkujących entuzjastów i zaskakiwania doświadczonych profesjonalistów. Tam, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, dzieją się wspaniałe rzeczy. Dowiedz się więcej o koncepcji tutaj: